Artykuły

Lokaty czy konta oszczędnościowe?

Banki oferują wszystkim klientom, posiadającym zgromadzone oszczędności, bezpieczne produkty finansowe, pozwalające na bezpieczne pomnażanie zysków. Lokaty i konta oszczędnościowe to dwa najpopularniejsze rozwiązania, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

więcej...

Polski złoty niebezpiecznie słabnie

Euro znów poszybowało w górę. Przekraczając psychologiczną granicę 4,50zł, po raz kolejny przyprawiło polskich analityków rynku walutowego o lekki zawrót głowy. Drogie euro oznacza jednak, że nasza złotówka jest bardzo słaba.

więcej...

Polska przyciąga zagranicznych inwestorów

7 miliardów 600 milionów euro - tyle na koniec września wyniosła wartość bezpośrednich inwestycji zagranicznych do Polski, zgodnie z informacjami podanymi przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

więcej...

Oszczędzanie w cieniu podatku Belki

Dotychczas wszystko było jasne. Jeśli celem było oszczędzanie i unikanie płacenia podatku Belki (19% podatku od zysku), można było wybierać lokaty z dzienną kapitalizacją odsetki. Ogłaszana nowelizacja ordynacji podatkowej zamknie furtkę nieumyślnie pozostawioną otwartą przez kilka lat przez ustawodawcę.

więcej...

Lokaty dynamiczne - elastyczna forma oszczędzania

Ostatnimi czasy wiele mówi się o lokatach dynamicznych, gdyż w reklamach banki często chwalą się ich wysokim oprocentowaniem i możliwością skorzystania ze zgromadzonych w dowolnym momencie.

więcej...

Pierwsza 1 2 Następna Ostatnia

Inwestycje i Oszczędności

Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Wypełnij formularz.
+48