Kredyt oszczędnościowy

Myślisz o własnym mieszkaniu? Planujesz zaciągnąć kredyt mieszkaniowy, a jednocześnie chcesz gromadzić oszczędności, które umożliwiłyby Ci wcześniejszą spłatę finansowego zobowiązania wobec banku? A może chcesz zabezpieczyć się na wypadek sytuacji losowej, ograniczającej możliwość spłaty zobowiązania? Kredyt oszczędnościowy to dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Kredyt oszczędnościowy jest produktem finansowym skierowanym do wszystkich osób, które chcą stać się właścicielami mieszkań / domów, a jednocześnie chcą oszczędzać. Kredyt oszczędnościowy stanowi połączenie długoterminowego kredytu mieszkaniowego i indywidualnego planu oszczędnościowego. Obniżone oprocentowanie - nawet o 1 punkt procentowy - i możliwość pomnażania zainwestowanego kapitału to oszczędność rzędu nawet kilkuset złotych każdego miesiąca.

Kredyt oszczędnościowy to rozwiązanie zabezpieczające spłatę kredytu w przyszłości.
Jeśli zależy Ci na tym, by wybrać najlepszy kredyt oszczędnościowy, skorzystaj z pomocy OMNICO. Doradcy pomogą przeanalizować oferty banków, wskazując najbardziej korzystne rozwiązanie, uwzględniające Twoje potrzeby oraz możliwości finansowe.
Doradca OMNICO:

  • określi wysokość dostępnego dla Ciebie kredytu mieszkaniowego, uwzględniając Twoją indywidualną sytuację finansową,
  • pomoże w wyborze korzystnej waluty, wysokości miesięcznych rat oraz okresu kredytowania,
  • przygotuje dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości finansowych indywidualny plan oszczędzania,
  • pomoże w sfinalizowaniu transakcji z bankiem.

Chcesz na kredycie mieszkaniowym zyskać podwójnie - zmniejszyć wysokość comiesięcznej raty i mieć możliwość inwestowania oszczędzonych na odsetkach pieniędzy? Już dziś skontaktuj się z Doradcą OMNICO i wybierz najkorzystniejszy kredyt oszczędnościowy.

Kredyty

Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Wypełnij formularz.
+48