Jak mogę połączyć wszystkie kredyty w jeden?

Posiadasz kilka kredytów, a jednocześnie spłacasz zadłużenie na karcie kredytowej? Wysokość comiesięcznych rat jest dla Ciebie przytłaczająca? Chcesz zmienić termin spłat poszczególnych kredytów? 

Zamień wszystkie zobowiązania finansowe w jedno, decydując się na kredyt konsolidacyjny. Jest to atrakcyjne rozwiązanie, pozwalające na zmniejszenie wysokości raty nawet o kilkaset złotych.

Kredyt konsolidacyjny jest produktem finansowym pozwalającym na wygodne spłacanie comiesięcznych zobowiązań. Jedna niższa rata i jeden termin płatności to rozwiązanie, z którego zalet korzysta coraz więcej osób. Skłania do tego także korzystniejsze oprocentowanie.

Kto może zaciągnąć kredyt konsolidacyjny?

Kredyt konsolidacyjny jest ofertą skierowaną do wszystkich osób, które posiadają kilka zobowiązań finansowych w różnych bankach i nie są zadowolone z obecnych warunków kredytowania.
By móc skorzystać z możliwości konsolidacji, należy wykazać się odpowiednią zdolnością kredytową. Koniecznością jest również posiadanie nieruchomości, na którą bank nakłada hipotekę. Instytucje finansowe, mając takie zabezpieczenie, mogą udzielić wysokiego kredytu na znacznie dłuższy okres, oferując jednocześnie atrakcyjne oprocentowanie.

Korzyści płynące z kredytu w ramach konsolidacji

Decydując się na kredyt konsolidacyjny:

  • zmniejszasz wysokości comiesięcznej raty, odciążając domowy budżet,
  • nie musisz pamiętać o kilku terminach płatności,
  • zyskujesz dodatkowe środki finansowe, które możesz przeznaczyć na dowolny cel,
  • unikasz zbędnych formalności.

Zanim podejmiesz decyzję o konsolidacji…

Wielość zalet płynących z zaciągnięcia kredytu w ramach konsolidacji powoduje wzrost zainteresowania tym produktem finansowym. Zanim jednak zdecydujesz się na takie rozwiązanie, musisz dokładnie przeanalizować swoje dotychczasowe zobowiązania na tle oferty poszczególnych banków. Jeżeli chcesz mieć pewność, że faktycznie wybierzesz najbardziej korzystny kredyt konsolidacyjny, uwzględniający Twoje potrzeby, oczekiwania oraz możliwości finansowe, pomoc OMNICO może okazać się niezbędna.

Dzięki fachowym poradom:

  • poznasz aktualną ofertę banków związaną z kredytami konsolidacyjnymi,
  • wybierzesz najbardziej korzystne rozwiązanie konsolidacyjne, uwzględniające Twoje potrzeby i możliwości finansowe, 
  • obniżysz nawet o kilkaset złotych wysokość comiesięcznych rat,
  • ominiesz zbędne formalności.

Kredyty

Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Wypełnij formularz.
+48