Kalkulatory kredytowe

Kredyt złotowy czy walutowy

Zastanawiasz się, jaki kredyt: złotowy czy walutowy będzie korzystniejszy? Skorzystaj z naszego kalkulatora kredytowego, by dowiedzieć się, która opcja jest najbardziej opłacalna, i jak zmieni się wysokość Twoich rat w przypadku zmiany kursu walut.

więcej...

Raty równe czy malejące

Zastanawiasz się między ratami równymi a malejącymi? Dzięki naszemu kalkulatorowi kredytowemu dowiesz się, w jaki sposób wielkość oprocentowania oraz czas kredytowania wpływają na wysokość comiesięcznych rat. Sprawdź, jak będą kształtować się raty w opcji malejącej i równej.

więcej...

Kredyt z regularnym oszczędzaniem

Chcesz spłacać kredyt i oszczędzać? Zastanawiasz się nad zyskami, które możesz osiągnąć? Skorzystaj z kalkulatora kredytowego i dowiedz się, jaki zysk osiągniesz w przypadku spłacania rat i jednoczesnego gromadzenia oszczędności, w opcji wcześniejszej spłaty kredytu i wypłaty zysku po okresie kredytowania.

więcej...

Symulacja kredytowa

Chcesz poznać symulację planu spłaty kredytu? Skorzystaj z kalkulatora, dzięki któremu - po wpisaniu parametrów (kwota kredytu, wysokość oprocentowania, okres kredytowania) - dowiesz się, na jaki kredyt możesz sobie pozwolić. Nasz kalkulator pokaże różnicę między ratą równą a malejącą oraz całkowitą wysokość odsetek.

więcej...

Kalkulatory

Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Wypełnij formularz.
+48