Porady

Dlaczego każdy z nas powinien mieć indywidualny plan emerytalny?

Już dawno przestałeś liczyć na wysoką emeryturę, która pozwoliłaby Ci na dostatnie życie za kilkanaście / kilkadziesiąt lat? Masz świadomość, że środki pochodzące z ZUS-u i OFE mogą być niewystarczające na życie na poziomie? To najwyższy czas, by kwestie finansów osobistych wziąć we własne ręce, zapewniając sobie spokojną przyszłość w roli emeryta bez dylematów na co przeznaczyć niskie świadczenia.

więcej...

W co inwestować bez większego ryzyka?

Chcesz pomnożyć swój kapitał? Gromadzenie oszczędności w przysłowiową „skarpetę” nie przyniesie żadnych zysków - musisz zainwestować. Wzbraniasz się, ponieważ nie masz żadnego doświadczenia? Istnieją sposoby pozwalające na generowanie zysków bez większego ryzyka.

więcej...

Ryzyko inwestycyjne - rodzaje i czynniki

Zamierzasz pomnożyć swoje oszczędności, kapitał lokując w funduszach inwestycyjnych? Zanim zaczniesz liczyć zyski, musisz wiedzieć, że każda inwestycja wiąże się z pewnym ryzykiem. Zawsze istnieje prawdopodobieństwo utraty całości lub części zainwestowanych środków. Chcesz inwestować świadomie? Poznaj czynniki kształtujące ryzyko inwestycyjne.

więcej...

Inwestycje i Oszczędności

Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Wypełnij formularz.
+48